• V Rajd Ziemi Lubelskiej 2024 – II Runda MPPZ
  • Cofnij
 by

Federacja Zmotoryzowanych serdecznie zaprasza do Lublina na  V Rajd Ziemi Lubelskiej, który jest II Rundą Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych zaplanowaną w dniach 10-12 maja 2024 roku.

Bazą rajdu będzie Hotel Korona Spa & Wellness (4*), zlokalizowany w pięknym miejscu, w malowniczej okolicy, w niedalekiej odległości od Zalewu Zemborzyckiego.

Pierwszy dzień rajdu (piątek 10 maja) obejmuje obszarem miasto Lublin. Start planowany jest około godziny 16.00. Dla amatorów sportowej rywalizacji przygotowaliśmy próby sportowe na torze Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Lublinie. Ponadto uczestnicy szukają 7 wzgórz na których posadowione jest miasto, a także poznają historię Fabryki Samochodów Ciężarowych w Lublinie, etap kończy się w Muzeum Wsi Lubelskiej niespodzianką.

Drugi dzień rajdu to podróż krajoznawcza, która obejmuje między innymi dolinę rzeki Ciemięgi wraz z poznawaniem jej uroków, Następnie uczestnicy przejadą przez malownicze, charakterystyczne dla lubelszczyzny lasy Kozłowieckie, by zakończyć dzień udziałem w konkursie elegancji na dziedzińcu Pałacu Zamoyskich w Kozłówce słynącego z niezwykłej architektury, która łączy w sobie elementy klasycyzmu i baroku, tworząc wyjątkowy i majestatyczny charakter.

Na naszych uczestników czeka około 175 kilometrów pięknych tras okraszonych sportową ale zawsze koleżeńską rywalizacją :).

Koszt uczestnictwa wraz z wpisowym:

• Kierowca+pilot 1 550 zł dla załogi zrzeszonej w PZM,
  • Kierowca+pilot 1 780 zł dla załogi niezrzeszonej w klubach należących do PZM.
  • Osoba towarzysząca 750 zł

UDZIAŁ W RAJDZIE z pełnym wyżywieniem BEZ NOCLEGU:

• załoga zrzeszona w klubie zrzeszonym do PZM – 900 zł
  • załoga niezrzeszona w klubie niezrzeszonym do PZM – 1100 zł

W związku z ograniczoną ilością miejsc w hotelu, nie zwlekajcie ze zgłoszeniem 🙂 .

Zgłoszenia: https://pzm.pl/kalendarz/pt-10052024-0000/zabytki/v-rajd-ziemi-lubelskiej

Gwarancją udziału jest dokonanie wpłaty na konto:

BGŻ Paribas Bank Polska S. A.

47 2030 0045 1110 0000 0417 8310

Tytuł: V Rajd Ziemi Lubelskiej

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji:

Paweł Rożen tel. 789 571 116

Izabela Olszewska 508 288 424

Do zobaczenia w Lublinie!

Federacja Zmotoryzowanych