• III Turystyczna Retro Majówka im. Andrzeja Oleszka
  • Cofnij
 by 

Federacja Zmotoryzowanych serdecznie zaprasza na III Turystyczną Retro Majówkę im. Andrzeja Oleszka, która w tym roku jest I Rundą Pucharu Weteranów Szos Okręgu Lubelskiego w kategorii samochody. Rajd odbędzie się 27 kwietnia 2024 r. Spotykamy się przy Dworku Starościńskim w Krasnymstawie o godzinie 9:00, gdzie przeprowadzimy Odbiór Administracyjny. W trakcie rejestracji uczestników proponujemy herbatę, kawę oraz słodki poczęstunek. Planowany start pierwszej załogi około godziny 10:15.

Motywem przewodnim rajdu jest Szlak Jana III Sobieskiego. Będziemy przejeżdżać malowniczymi drogami powiatu krasnostawskiego, świdnickiego oraz chełmskiego. Trasa o długości 110 km obejmuje teren Krzczonowskiego Parku Krajobrazowego oraz Pawłowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Ponadto na naszych uczestników czekają atrakcje w postaci zwiedzania obiektów kulturowo – historycznych.

Na zakończenie rajdu oferujemy obiad w Restauracji Zamkowa w Krasnymstawie, gdzie nagrodzimy zwycięzców oraz podsumujemy całe wydarzenie.

Koszt udziału dla osoby dorosłej (oraz dzieci i młodzieży powyżej 8 lat) wynosi 60zł. Dzieci do lat 8 – bezpłatnie.

Zapisy na rajd przyjmujemy w formie elektronicznej z wykorzystaniem Formularza Google dostępnego pod linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdA91qkH-uYa7w6knpDe5U-RRx_QHfkJvp_QwHpehrYVQu9UA/viewform?usp=sf_link

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia 2024 r.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Komandorem rajdu:

Kamil Oleszek, tel. 792 053 233.

Do zobaczenia!

Federacja Zmotoryzowanych