• RAJD MOTOCYKLI VI MOTOZŁAZ – Mistrzostwa Polski Pojazdów Zabytkowych 2019
  • Cofnij

Federacja Zmotoryzowanych zaprasza w dniach 01-04 sierpnia 2019 roku na
VI MOTOZŁAZ LUBARTOWSKI,
Rundę Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych (MPPZ) w kategorii motocykle-rajd motocyklami zabytkowymi po pięknych terenach Powiatu Lubartowskiego.
Rajd został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego
oraz Starosty Lubartowskiego.
Warunkiem uczestnictwa w rundzie MPPZ jest przyjazd motocyklem zabytkowym wyprodukowanym do 31 grudnia 1988 roku.
Poza klasyfikacją Mistrzostw Polski organizujemy również klasę „Open” dla motocykli wyprodukowanych po 1988 r.
Bazą rajdu jest Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nad jeziorem Firlej, ul. Choiny 7,
Bliskość jeziora i lasu zapewnia przyjemny wypoczynek osobom, które nie zdecydują się na wyjazd na trasę.

PROGRAM RAJDU.

1. Czwartek – rejestracja i zakwaterowanie Uczestników,
  2. Piątek – start I etapu rajdu godz. 9.30, trasa liczy około 100 kilometrów z konkursami
    i posiłkiem na trasie przejazdu, zakończenie pierwszego etapu około godziny 17.00.
    Prezentacja motocykli: Czemierniki Rynek ok. godz. od godz. 11.00
    Parczew ok. godz. 12.30 Firlej GOSIR ok. godz. 17.00
  3. Sobota – start II etapu rajdu około godziny 10.00, trasa liczy około 50 km,
    Prezentacja motocykli: Lubartów plac przed Ratuszem ok.godz. 11.30
    Lubartów przed Pałacem Sanguszków (Siedziba Starostwa Powiatowego) około godz.13.00 Wieczorem – podsumowanie rajdu i rozdanie nagród.
  4. Niedziela – pożegnanie uczestników

OPŁATY W FORMIE DAROWIZNY NA CELE STATUTOWE STOWARZYSZENIA:

1. Kierowca – 140,00 zł.
  2. Pasażer – 100,00 zł.
  3. Kierowcy w wieku do 17 lat – 70,00 zł.
  4. Dzieci do 12 lat – gratis.
  5. Osoby z poza granic Polski na motocyklach zabytkowych – kierowca i pasażer gratis.
  6. Dojazd ponad 400 kilometrów „na kołach” – gratis.
    W ramach opłaty Uczestnicy otrzymują strzeżony „park maszyn”, znaczek, koszulkę, identyfikator uczestnika, oznakowanie pojazdu, dokumentację rajdową, serwis dla pechowców, poczęstunki na trasie rajdu, miłą i serdeczną atmosferę.
    Wpłaty na konto nr: 47 2030 0045 1110 0000 0417 8310 z tytułem „Motozłaz – darowizna”

ZAKWATEROWANIE:

1. Pole namiotowe ( namiot , samochód, przyczepa) – opłata jednorazowa10 zł. oraz 8zł/osobę/dobę
  2. Internat i domki – w cenie 37 zł/osobę/dobę. Pościel w cenie noclegu.
    Dla domków i pola namiotowego łazienki i natryski w pawilonie, dodatkowe umywalki w plenerze.

KONTAKT I REZERWACJA NOCLEGÓW:

Zapisy: https://www.pzm.pl/kalendarz/czw-01082019-0000/zabytki/vi-motozlaz
Krzysztof, tel. 505 961 469, e-mail: krzysztof.k2@gmail.com
Federacja Zmotoryzowanych, e-mail: biuro@federacjazmotoryzowanych.pl,
www. federacjazmotoryzowanych.pl Facebook: Federacja zmotoryzowanych
O zakwaterowaniu Uczestników decyduje pierwszeństwo dokonanej rezerwacji.
Wolne miejsca noclegowe będą uzupełniane przez Organizatora losowo.

RAJD WSPÓŁFINANSUJE POWIAT LUBARTOWSKI ORAZ MIASTO LUBARTÓW.

UWAGA!!!

1. Rajd organizowany jest wg Regulaminu Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych Kategoria Motocykle 2019 https://www.pzm.pl/pojazdy-zabytkowe/regulaminy,
  2. Wszyscy uczestnicy rajdu MUSZĄ mieć ze sobą przygotowane karty zgłoszenia uczestnictwa zgodne z wymogami PZM.
  3. Uczestnik rajdu zobowiązany jest do przestrzegania Przepisów Ruchu Drogowego.
  4. Uczestnicy rajdu ponoszą pełną odpowiedzialność za swój udział w Rajdzie
    oraz odpowiedzialność odszkodowawczą wobec osób trzecich, w tym w szczególności wobec innych Uczestników rajdu, Organizatora, podmiotu prowadzącego ośrodek stanowiący Bazę Rajdu, a także wobec innych uczestników ruchu drogowego.
  5. Uczestnik rajdu Wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku przez Federację Zmotoryzowanych z siedzibą w Lubartowie, ul. Różana 10, 21-100 Lubartów, wpisana do Rejestru Stowarzyszeń w Sądzie Rejonowym Lublin – Wschód. Data wpisu: 31.10.2015, Numer KRS: 0000583795, NIP 7142046174, w celach związanych z organizacją V RUNDY Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych, VI MOTOZŁAZ FIRLEJ 2018, w tym na potrzeby ich upublicznienia w przekazach telewizyjnych, radiowych, internetowych lub w formie drukowanej w celach sprawozdawczych z Imprezy oraz w celach marketingowych i promocyjnych.

Federacja Zmotoryzowanych